Oferta pracy

Sales Support

Quantum Qguar Sp. z o.o.

Walerego Sławka 3A

Podgórze Duchackie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie potencjalnych partnerów na międzynarodowym rynku w branży IT dla logistyki,

  • kwalifikowanie potencjalnych partnerów i uzupełnianie systemu CRM,

  • analizowanie rynków – w celu określenia ich potencjału i weryfikacji potencjalnych partnerów,

  • aktywny udział w konferencjach, wystawach i webinariach,

  • wsparcie działań marketingowych i handlowych firmy.

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1 w mowie i piśmie),

  • motywacja, zaangażowanie i inicjatywa w realizacji założonych celów i zadań

  • umiejętność budowania relacji i współpracy w międzynarodowym środowisku,

  • umiejętność skutecznego researchu w Internecie,

  • dobra znajomość narzędzi typu CRM.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B w wymiarze pełnego etatu,

  • pracę w trybie hybrydowym

  • zupełnie niekorporacyjną i naprawdę przyjazną atmosferę,

  • rozwój Twojej kariery na pograniczu bardzo perspektywicznych branż: IT, logistyki i sprzedaży,

  • każdy sprzęt, który będzie konieczny do wykonywania Twoich zadań,

  • benefity: prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Quantum Qguar oferuje systemy informatyczne dla przedsiębiorstw, które mają szczególnie wysokie wymagania w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Sztandarowym produktem firmy jest autorski pakiet oprogramowania Qguar – system klasy Supply Chain Execution, służący do zarządzania złożonymi strukturami produkcji, magazynowania i dystrybucji. Dzięki nowoczesnemu i ustawicznie rozwijanemu systemowi, osiągnęło pozycję wiodącego w Europie Środkowo-Wschodniej producenta specjalistycznego oprogramowania dla logistyki. Około 200 dużych systemów wdrożonych przez Quantum, zarówno w Europie Wschodniej jak i Zachodniej, to gwarancja bardzo wysokiej jakości i kompetencji.

Szukamy osoby na stanowisko Sales Support do powstającego Działu Wsparcia Partnera, aby jeszcze bardziej zintensyfikować nasze międzynarodowe działania. Głównym zadaniem Sales Support będzie poszukiwanie i pozyskiwanie partnerów – firm IT z wybranych rynków zagranicznych, które będą sprzedawać i wdrażać nasze systemy. Nasz Sales Support nie będzie tradycyjnie rozumianym handlowcem. Nie będzie sprzedawać naszych systemów – będzie natomiast pozyskiwać firmy, które będą je sprzedawać razem z nami.

Przewiń do profilu firmy