Oferta pracy

Sales Support Specialist Air/Sea/Rail

Ekol Logistics Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca i wsparcie przedstawiciela handlowego w sprzedaży usług spedycji morskiej, lotniczej oraz kolejowej

  • umawianie spotkań handlowych, przygotowywanie raportów/analiz/ofert

  • telefoniczna sprzedaż usług frachtu morskiego i lotniczego oraz kolejowego

  • opieka nad klientem

  • sporządzanie i wysyłanie informacji handlowych do partnerów Ekol Logistics

  • współpraca w ramach działu handlowego oraz z działami operacyjnymi

Nasze wymagania

  • doświadczenie w telefonicznej sprzedaży i/lub obsłudze klienta

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • energia i otwartość na współpracę z klientem

  • elastyczność w rozwiązywaniu pojawiających się wyzwań

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe (logistyka, transport, spedycja)

To oferujemy

  • ciekawa praca w międzynarodowej organizacji

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Firma Ekol Logistics jest operatorem logistycznym posiadającym własne oddziały w 13 krajach. Ekol oferuje między innymi transport intermodalny w oparciu o statki typu Ro-Ro, posiada 7 500 własnych środków transportu oraz 2 porty. Ekol Polska oferuje usługi transportu intermodalnego, magazynowania, krajowego i międzynarodowego transportu drogowego, logistykę kontraktową oraz usługi celne. Więcej o nas na: www.ekol.com

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowana/-y? Skontaktuj się z nami

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.