Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sales Support Specialist

GRAITEC Sp. z o.o.O firmie

GRAITEC Sp. z o.o.

Walerego Eljasza Radzikowskiego 47d

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem leadowym organizacji,

  • Przygotowywanie raportów i zestawień dla Działu Sprzedaży i Zarządu,

  • Koordynowanie obszaru szkoleń, opracowywanie harmonogramu, kontakt z klientem zewnętrznym.

  • Monitorowanie efektywności przeprowadzonych kampanii sprzedażowych i marketingowych.

  • Tworzenie i analiza raportów oraz statystyk w celu optymalizacji działań prowadzonych online

  • Wsparcie przygotowania materiałów marketingowo – promocyjnych,

  • Współpraca z Działem Sprzedaży oraz Działem Technicznym,

  • Branie udziału w kreowaniu i wdrażaniu nowych pomysłów prowadzących do zwiększenia sprzedaży

  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarach marketingu, zarządzania lub technicznych

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Łatwość nawiązywania kontaktu oraz chęć rozwoju w obszarach sprzedaży i marketingu

  • Znajomość aplikacji pakietu MS Office +

  • Mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Kreatywność, dynamika działania, świetne zdolności interpersonalne,

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną i inne benefity,

  • Interesującą pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej Firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma Graitec sp. z o.o., odział w Krakowie, będąca częścią międzynarodowej Grupy Graitec – światowego lidera specjalizującego się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu architektury i budownictwa.

Przewiń do profilu firmy