Oferta pracy

Sales Support / Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.O firmie

Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.

Wołoska 24

Warszawa

KARIERA W ARVAL!

W związku z rozwojem
poszukujemy kandydatów
do pracy na stanowisku:

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Wsparcie działu Account Management w wykonywaniu prac administracyjnych.
  • Przygotowywanie i opieka nad prawidłowym obiegiem zleconych dokumentów.
  • Aktualizacja danych w wewnętrznym systemie.
  • Współpraca z działem zakupów w obszarze przygotowywania zamówień.

Czego oczekujemy?

  • Podstawowa znajomość MS Office (w szczególności Excel).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.
  • Zarządzania priorytetami i dobra organizacja pracy.
  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy.
  • Zdolności analitycznych.
  • Otwartości na zmiany i dynamika pracy.

Co Cię wyróżnia?

  • Umiejętności budowania i utrzymania dobrych relacji.
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów zgodnie z przyjętymi terminami.
  • Zdolność analitycznego i procesowego myślenia.
  • Nastawienie na wynik.
  • Emocjonalna dojrzałość w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach w Grupie BNP Paribas.
  • Życzliwą atmosferę pracy w zespole specjalistów i ekspertów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe, pakiet rekreacyjno-sportowy, masaże biurowe, zajęcia języka angielskiego).
  • Elastycze godziny rozpoczęcia pracy od 7:00-9:30.
  • Możliwość pracy zdalnej oraz wynajęcia samochodu w ramach usługi MTR.
  • Dostęp do platformy Fitqbe, AskHenry oraz ofert produktów Grupy BNP Paribas.
Informujemy, że skontaktujemy sie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy