Oferta pracy

Sales Team Lead

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym Zespołem Specjalistów ds. Rozwoju Rynku dla osiągnięcia wyznaczonych celów biznesowych

  • rozwój kompetencji podległego zespołu

  • monitorowanie wyników zespołu w celu podjęcia akcji naprawczych, pozwalających osiągnąć tygodniowe, miesięczne i roczne cele

  • identyfikacja nowych możliwości rozwoju punktów sprzedaży i aktywne wspieranie podległego zespołu sprzedaży

  • odpowiedzialność za indywidualny rozwój swoich podwładnych poprzez regularny coaching

  • zarządzanie powierzonym majątkiem firmy i promocjami zapewniając zwrot inwestycji

  • budowanie silnych relacji biznesowych z klientami

  • nadzorowanie przygotowania budżetów dla klientów

  • w razie konieczności zastępowanie specjalisty ds. Rozwoju rynku na trasie

  • kontrolowanie i monitorowanie wydatków marketingowych

  • współpraca z działem należności w zakresie ściągalności płatności

Nasze wymagania

  • proaktywność, energia, pasja

  • wykształcenie wyższe

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w dziale sprzedaży na stanowisku kierownika zespołu sprzedaży, podparte wymiernymi sukcesami zawodowymi

  • umiejętności związane z zarządzaniem zespołem

  • umiejętności negocjacyjne

  • umiejętność skutecznego nawiązywania i podtrzymania kontaktów biznesowych

  • znajomość obsługi komputera (MS Office)

  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

  • mile widziane doświadczenie w branży alkoholowej lub kawowej

  • prawo jazdy kategorii B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • napoje

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru