Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Team Leader

Semcore sp. z o.o.

7 50015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie własnego zespołu konsultantów - odpowiadasz za rekrutację i wyszkolenie odpowiednich, i co najważniejsze skutecznych konsultantów, generujących ponadprzeciętne wyniki - oczywiście wszystko to również przy wsparciu brandu i know how firmy;

  • bieżące zarządzanie swoim zespołem - codzienne spotkania? Burze mózgów? A może postawienie na mocną samodzielność każdego z członków zespołu? Sam decydujesz w jaki sposób będziesz zarządzać swoim zespołem aby osiągać wyznaczone cele. Dla nas liczy się to aby każdy z wyznawał podobne wartości i odnajdował się w kulturze organizacyjnej, a co najważniejsze - regularnie odnosił sukcesy;

  • przygotowywanie ofert i analiz dla klientów - lubimy merytoryczne dyskusje z Klientami, dlatego podstawą naszych rozmów są indywidualnie przygotowane audyty, analizy i usługi dopasowane do rzeczywistych wyzwań, z jakimi mierzą się przedsiębiorcy;

  • aktywne zaangażowanie w sprzedaż inbound - jesteśmy zdania, że najlepsi liderzy muszą "ubrudzić się" razem z zespołem - nie ma u nas miejsca na "pasywne zarządzanie zespołem", chcemy, abyś również pracował z Klientami i dokładał swoją cegiełkę do wyniku zespołu;

  • opracowywanie nowych i usprawnianie istniejących procesów handlowych - uwielbiamy procesy, traktujemy je jako narzędzie do generowania najlepszych wyników w skali całej firmy, a każde ich usprawnienie jest dla nas dużym sukcesem;

  • prowadzenie negocjacji handlowych z klientami z nastawieniem na skuteczne zamykanie sprzedaży - jesteś w pełni odpowiedzialny za ostateczny kształt umowy, jaką podpiszesz z klientem - indywidualne podejście i najlepszy experience to kluczowe wartości naszego zespołu;

  • generowanie topowych wyników sprzedażowych zespołowych oraz indywidualnych w skali firmy i branży - nie będziemy mydlić oczu, na koniec dnia efektem Twoich działań mają być określone liczby. Dużo wymagamy, ale dobrze za to płacimy.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w doradczej sprzedaży B2B, w tym przynajmniej 2-letnie w roli managera / team leadera;

  • pracowałeś na systemie CRM takim, jak na przykład: Livespace, Pipedrive czy Salesforce;

  • wiesz jak pracować na procesie sprzedażowym, rozumiesz, że proces jest jednym z podstawowych narzędzi handlowców co ma ujednolicić dobre nawyki prowadzące do najlepszych rezultatów;

  • posiadasz umiejętność tworzenia procesu handlowego - tworzyłeś lub też uczestniczyłeś w tworzeniu procesów handlowych;

  • orientujesz się w kampaniach mailingowych - ich tworzeniu oraz optymalizacji, wiesz jak dotrzeć do osób decyzyjnych, a słowo trigger nie jest Ci obce;

  • posiadasz umiejętność social sellingu, zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważna jest marka osobista, a korzystanie z Linkedina to twój chleb powszedni;

  • budowa zespołu sprzedażowego - wiesz jak zrekrutować skuteczny zespół dowożący wyniki. Jednocześnie wiesz, jak pokierować szkoleniem swoich ludzi aby rozwinąć ich cały potencjał;

  • kwalifikujesz leady - potrafisz określić ich wartość, poprzez zadawanie odpowiednich pytań i ocenę potencjału biznesowego;

  • możesz pochwalić się udokumentowanymi lub możliwymi do skutecznego udowodnienia wynikami sprzedażowymi, przynajmniej w ostatnim miejscu pracy;

  • masz duże poczucie odpowiedzialności za wykonywane działania swoje oraz swoich ludzi;

  • mile widziana wiedza z zakresu SEO / SEM / ecommerce.

To oferujemy

  • potencjał najwyższych zarobków w branży – podstawa 7 500 zł - 8 500 zł (netto B2B) + motywujące, realne do regularnego osiągania prowizje, zależne od rozwoju Twojego zespołu

  • mentoring i bezpośrednią współpracę z Zarządem firmy, wspartą operacyjnym onboardingiem Team Leadera drugiego zespołu

  • skuteczny know-how produktowo-techniczny, sprzedażowy i managerski, który poznasz już w pierwszych tygodniach pracy

  • budowanie sprzedaży w oparciu o leady przychodzące i dobrze zoptymalizowany proces ich obsługi

  • satysfakcję opartą o realny wpływ na rozwój biznesów naszych Klientów

  • najbardziej „żrący” w branży marketing wspierający dział handlowy świetnym wizerunkiem marki, zasięgami a ostatecznie leadami i lepszą rozpoznawalnością podczas rozmów handlowych

  • u nas przekonasz się, że zdrowa rywalizacja nie wyklucza grania do wspólnej bramki - pracujesz nie tylko na cel swojego zespołu, ale również globalny efekt, jaki osiąga cała firma - ostatecznie każdy z nas na tym korzysta. W związku z tym dzielenie się między sobą wiedzą i doświadczeniem jest naszą podstawową zespołową wartością.

  • okazję do związania się z marką, która chce robić różnicę w świecie e-commerce.

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Z dumą mówimy, że jesteśmy najlepszą agencją SXO w Polsce. Nasze strategie marketingowe to unikalne połączenie SEO i UX. Głęboko wierzymy, że synergia tych dwóch elementów daje klientowi największą wartość. Naszą misją jest wspieranie naszych klientów w osiąganiu wyższych przychodów poprzez ciągłą orientację na zwiększenie widoczności w sieci i generowanie ruchu na ich stronach. Mamy mnóstwo pomysłów, którymi chcemy zrobić różnicę w świecie e-commerce. Jako pierwsza agencja tego typu połączyliśmy naukę i biznes tworząc inicjatywę SemcoreLAB, dzięki której możemy świadomie zarządzać innowacjami i rozwijać młode talenty. Jeśli chcesz być częścią naszej historii, czytaj dalej.

Przewiń do profilu firmy

LOKALIZACJA BIURA

Głogowska 70/4, Grunwald, Poznań