Oferta pracy

Sales Team Leader

CCPORTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad projektami sprzedażowymi w branży call center, będziesz mieć kluczową rolę w kreowaniu strategii sprzedażowej

  • Praca z zespołem o rozproszonej strukturze: pracownicy zdalni, hybrydowi i biurowi;

  • Codzienna motywacja pracowników do osiągania jak najlepszych wyników

  • Prowadzenie szkoleń, coachingów i spotkań

  • Wsparcie w posprzedażowej obsłudze klienta, gotowość do kontaktu mailowego i telefonicznego z klientem

  • Ścisła współpraca z Managerem Projektu oraz klientem zewnętrznym w ramach obsługi posprzedażowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i prowadzeniu zespołu sprzedażowego minimum 2 lata

  • Umiejętność prowadzenia szkoleń sprzedażowych

  • Umiejętności przywódcze

  • Wytrwałość i zorientowanie na osiągnięcie celu

  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office, szczególnie Excel

  • Elastyczność i otwartość na pracę w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • Pomysłowość i otwartość

To oferujemy

  • Solidną podstawę i prowizje uzależnione od wyników Twojego zespołu

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego i karty Multisport

  • Możliwość współpracy w 100% zdalnej lub użytkowania naszego nowoczesnego biura, zlokalizowanego w centrum Warszawy przy Metrze Politechnika

  • Luźną, przyjazną, ciepłą atmosferę

  • Otwartość na inicjatywę i nowe pomysły

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W CCPORTER zajmujemy się profesjonalnym wsparciem firm w zakresie rozwoju biznesu, umożliwiając połączenie różnych usług outsourcingowych. Oferujemy usługi profesjonalnego contact-center, zapewniając naszym Klientom rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy