Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Team Leader

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    ZnanyLekarz czyli?

    ZnanyLekarz, czyli?

    Jesteśmy największym serwisem internetowym ułatwiającym pacjentom wymianę opinii o lekarzach oraz umówienie się na wizytę on-line NA ŚWIECIE. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Firma przez ponad 5 lat istnienia, z serwisu z opiniami o lekarzach, przekształciła się w największy marketplace medyczny i software dla lekarzy.

    Obowiązki
    Będziesz
    odpowiedzialny
    za

    Szukamy Managera Działu Sprzedaży, który podwoi liczbę klientów w Polsce, poprzez:

    • bycie skutecznym i szanowanym liderem zespołu Sprzedaży,
    • genialną znajomość rynku dzięki bezpośrednim kontaktom z klientami,
    • zdobywanie i zarządzanie klientami B2C i B2B,
    • rozbudowanie i rozwój najlepszego zespołu sprzedażowego w Polsce.
    Oferujemy
    Co proponujemy
    w zamian?
    • atrakcyjne warunki finansowe + opcje na udziały po 3 miesiącach,
    • współpraca z najlepszymi szefami sprzedaży na świecie,
    • elastyczne godziny pracy,
    • pracę w 20 osobowym, zgranym i dynamicznym zespole sprzedaży,
    • autonomię i wpływ na strategię firmy w Polsce,
    • szansę rozwijania międzynarodowego produktu medycznego.

    Nie wierzysz? Sprawdź nas na Facebooku i Instagramie :) Przekonasz się, że warto.

    Wymagania
    Poszukujemy
    właśnie Ciebie
    jeśli...
    • masz poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży SaaS, oprogramowania,
    • jesteś partnerem dla klientów,
    • zarządzałeś kilkoma zespołami sprzedaży, najlepiej też kilkoma kanałami sprzedaży (EC, Tele, Field),
    • potrafisz tworzyć struktury i modele sprzedaży,
    • wyniki są dla Ciebie na pierwszym miejscu,
    • mówisz bardzo dobrze po angielsku,
    • potrafisz nawet szejkowi sprzedać ropę.

    Jeżeli dotarłeś do końca naszej oferty i nadal wydaje Ci się
    ona interesująca, aplikuj i wesprzyj nasz zespół!

    Prosimy o dołączenie do aplikacji CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa podanych przeze mnie danych osobowych, w tym mojego wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych przez ZnanyLekarz sp. z o.o. w związku z procesem rekrutacji.”

    Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.
    opisopisopis