Sales Trainer (Specjalista/Specjalistka)

Grupa Pracuj

8 0009 000 brutto / mies.
  • Warszawska 18, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Warszawska 18

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Praca dla dwóch kanałów sprzedaży (Inside Sales i eCommerce)

  • Współpraca z zespołem Kierowników Sprzedaży w zakresie rozwoju kompetencji pracowników

  • Współtworzenie i uczestniczenie w procesie wdrażania nowych pracowników

  • Prowadzenie działań rozwojowych dla pracowników (m.in. indywidualne i grupowe odsłuchy z sesją informacji zwrotnej) mających na celu wzrost efektywności sprzedaży

  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów sprzedażowych oraz z rozwoju kompetencji miękkich

  • Monitorowanie procesu wdrażania wiedzy po szkoleniach, w tym testy wiedzy

  • Przygotowywanie i stałe aktualizowanie bazy wiedzy

  • Współpraca z działem HR w planowaniu i realizacji szkoleń

  • Inicjowanie i prowadzenie innych działań dążących do poprawy jakości świadczonych usług przez pracowników kanałów sprzedaży

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia jako Trener Sprzedaży/Wewnętrzny (mile widziane w branży HR Tech/IT)

  • Ukończyłeś_aś Szkołę Trenerów/Coachingu lub posiadasz wykształcenie kierunkowe np. Psychologia Biznesu, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

  • Masz doświadczenie w analizie potrzeb szkoleniowych, doborze i wdrażaniu adekwatnych rozwiązań rozwojowych

  • Rozumiesz potrzeby biznesu i dobrze czujesz się w roli partnera dla biznesu

  • Wiesz jak kreatywnie tworzyć projekty szkoleniowe z nastawieniem na wartość praktyczną

  • Masz wysoko rozwinięte zdolności dydaktyczne oraz interpersonalne

  • Znasz techniki sprzedażowe, skuteczne metody motywacji i negocjacji

  • Potrafisz aktywnie słuchać i efektywnie zarządzać własnym czasem

  • Posiadasz umiejętność pracy w zespole, jesteś komunikatywny_a

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym min. B1

  • Masz wysoki poziom energii, entuzjazmu, pozytywnego nastawienia oraz chęci rozwoju

  • Masz poczucie humoru (przydaje się! :)) i dbasz o dobre relacje w zespole

To oferujemy

  • Praca w biurze w Rzeszowie, możliwość Pracuj Flex: 2 dni w biurze w Rzeszowie + 3 dni home office

  • premie półroczne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

  • PPE (Pracowniczy Program Emerytalny)

  • dofinansowanie do doposażenia biura domowego

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie online z HR i Managerem_ką Sprzedaży

2

Zadanie rekrutacyjne

3

Spotkanie offline z HR, Managerem_ką Sprzedaży i Przełożonym

4

Spotkanie online z HR, Dyrektorem Sprzedaży i Przełożonym

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Przewiń do profilu firmy