Oferta pracy

Salesforce Administrator (umowa na zastępstwo)

Grupa PracujO firmie

kontrakt B2B
6 000‐8 000 zł netto (+ VAT) / mies.
umowa na zastępstwo
6 000‐8 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • kontrakt B2B, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa Pracuj

Prosta 68

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Salesforce

  • Sales Cloud

  • Service Cloud

O projekcie

Co robimy?

• Wspieramy działy sprzedaży Pracuj.pl w korzystaniu z platformy Salesforce. Dostosowujemy platformę do aktualnych potrzeb i wdrażamy dobre praktyki w zakresie utrzymania systemu.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie systemem Salesforce w zakresie standardowych funkcji administracyjnych, m.in. obsługa kont użytkowników, ról i uprawnień, tworzenie raportów, dashboardów, reguł udostępniania i walidacji, automatyzacja procesów, monitoring środowiska, adopcji systemu, jakości danych, bieżące rozwiązywanie problemów oraz inne rutynowe zadania

  • wdrażanie dobrych praktyk w zakresie utrzymania systemu, w tym krytycznych aktualizacji i zarządzanych pakietów, bezpieczeństwa, wykonywania kopii zapasowych, itp.

  • współpraca z Product Ownerem i zespołem produktowym w zakresie projektowania, konfiguracji i testów dostarczanych zmian funkcjonalnych

  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi zespołami w celu śledzenia i obsługi błędów UAT i/lub walidacji po wdrożeniu zmian systemowych; prowadzenie dokumentacji zmian na platformie

  • współpraca z użytkownikami, zbieranie wymagań i rekomendacji zmiany z wykorzystaniem Salesforce oraz innych narzędzi powiązanych z platformą

  • wdrożenia nowych oraz szkolenia obecnych użytkowników z korzystania z systemu

  • monitoring i komunikacja zmian nadchodzących wersji systemu

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy z systemem Salesforce w roli administratora

  • certyfikat administratora SFDC: Sales Cloud, Service Cloud, mile widziane doświadczenie developerskie i w zarządzaniu procesami marketing automation

  • biegłość w zakresie narzędzi konfiguracyjnych

  • zdolność do oceny wpływu nowych wymogów na Salesforce.com oraz na zintegrowane aplikacje, systemy i wdrożone procesy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, czytanie dokumentacji technicznej oraz obsługę konfiguracji

  • zdolność samodzielnego uczenia się i rozwijania swoich kompetencji

  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem

2

Spotkanie online z Przełożonym i Salesforce Administratorem

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy