Oferta pracy

Salesforce Business Analyst

Capgemini Software Solutions Center

  • Kolorowa 6, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Kolorowa 6

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • będziesz odpowiadać za tworzenie nowych oraz za rozwój istniejących aplikacji biznesowych budowanych według indywidualnych potrzeb klientów;

  • będziesz zbierać i opisywać wymagania funkcjonalne klienta, definiować wizje i koncepcje dotyczące przyszłego systemu oraz będziesz odpowiadać za ich dokumentowanie;

  • będziesz też odpowiadać za kontrolę zgodności powstałego systemu w stosunku do wymagań biznesowych;

  • będziesz konfigurować obiekty, uprawnienia, przepływy pracy oraz tworzyć spersonalizowane raporty i dashbordy.

Nasze wymagania

  • bardzo dobrze znasz Salesforca oraz jego konfiguracje (certyfikaty będą dodatkowym atutem);

  • posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych oraz doświadczenie w pracy z systemami klasy CRM lub ERP;

  • masz doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem biznesowym a ponadto cechuje Cię łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość oraz umiejętność i chęć współpracy w zespole;

  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim;

  • ukończyłeś/aś studia magisterskie lub inżynierskie z dziedziny nauk ścisłych.

To oferujemy

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);

  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;

  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;

  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;

  • elastyczny czas pracy;

  • wsparcie w relokacji;

  • bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe;

  • dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów;

  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • karta Multisport

W ramach prowadzonego przez nas projektu dla jednego z naszych klientów z branży ubezpieczeń społecznych w Niemczech wspieramy i rozwijamy duży system ERP oparty o Java 8 / Swing / Oracle, wielowarstwową architekturę, wiele generatorów standaryzujących tworzenie programu i konfiguracji, wykorzystujący szereg ciekawych mechanizmów i standardów w celu realizacji biznesowych potrzeb klienta.

W aplikacji prowadzone są konta kilkuset tysięcy ubezpieczonych, dla których, na podstawie gromadzonych informacji, obliczane i gromadzone są składki oraz obliczane i wypłacane świadczenia.

Zespół projektowy tworzy ponad 70 zdolnych i pozytywnie nastawionych koleżanek i kolegów.

Przewiń do profilu firmy