Oferta pracy

Salesforce Consultant

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 04 cze 2022
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Salesforce

Twój zakres obowiązków

  • analiza wymagań biznesowych i mapowanie ich na możliwości Salesforce

  • projektowanie rozwiązań i funkcjonalności systemu zgodnie z wymaganiami biznesowymi

  • wykonywanie i dokumentowanie wyników analizy biznesowej i systemowej

  • wdrażanie wymagań biznesowych z umiejętnością wykorzystania wbudowanych. funkcjonalności Salesforce oraz funkcji konfiguracyjnych platformy Salesforce

Nasze wymagania

  • praktyczne doświadczenie we wdrażaniu przynajmniej jednego z produktów Salesforce (Sales, Service)

  • praktyczne doświadczenie w pracy z zespołami programistów

  • zrozumienie kluczowych koncepcji architektonicznych i ekosystemu Salesforce

  • doskonała znajomość modułu Sales oraz jego funkcjonalności

  • umiejętność modelowania procesów biznesowych:

  • pozyskiwanie wymagań

  • weryfikacja kompletności i spójności wymagań

  • umiejętność projektowania konkretnych rozwiązań na podstawie otrzymanych informacji i specyfikacji (przełożenie języka biznesowego na systemowy)

  • doświadczenie z narzędziami do integracji danych (ETL)

  • doświadczenie w projektach integracyjnych systemu Salesforce z innymi aplikacjami

  • mile widziane Certyfikaty – Salesforce Administrator, Sales Cloud Consultant

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

Tak się u nas pracuje