Logo Pracuj.pl

Salesforce Developer

Quad/Graphics Europe Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Salesforce

  • .NET

  • HTML

Mile widziane

  • jQuery

Twój zakres obowiązków

  • Zgodnie z umową

Nasze wymagania

  • Umiejętności programistyczne w Salesforce m.in.
  • Znajomość narzędzi konfiguracyjnych Salesforce
  • Apex, komponent Lightning, SOQL
  • Znajomość technologii: .NET Developer (ASP.NET Core lub ASP.NET MVC, C#, HTML, CSS, JavaScript)
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole i szybkiego uczenia się
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Certyfikat Salesforce
  • Znajomość CRMA
  • Znajomość: Visualforce, jQuery

To oferujemy

  • Pracę w polsko -¬amerykańskim dziale IT
  • Współpracę ze światowej klasy specjalistami w zakresie projektowania aplikacji
  • Tworzenie aplikacji dla kilkudziesięciu tysięcy użytkowników w ponad 50 fabrykach na całym świecie
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Codzienną współpracę z kolegami z USA
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Gwarancję przyjaznej atmosfery
  • Pakiety dofinansowań (prywatna opieka zdrowotna i dentystyczna, pakiety sportowe, ubezpieczenie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pikniki rodzinne

Salesforce Developer, Lublin