Ta oferta pracy jest nieaktualna od 186 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Salesforce Developer

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2016-12-20

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Poznań

Craftware, to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na rozwój oraz poznanie najdynamiczniej rozwijającej się technologii na światowym rynku IT

Zadania:

  • Udział w tworzeniu, rozwoju i implementacji rozwiązań biznesowych w technologii Salesforce
  • Wprowadzanie zmian i konfiguracji zgodnie z przedstawionymi wymaganiami
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Praca w oparciu o metodykę Agile

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu w Apex, Java, C# lub innym języku obiektowym
  • Chęć poznania oraz dalszego rozwoju w technologii Salesforce
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • Znajomość technologii webowych: JavaScript, Angular.js, React.js, CSS, HTML będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Oferujemy:

  • Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem
  • Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy
  • Szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie w certyfikacji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet benefitów

Zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się