Oferta pracy

Salesforce Developer

Pos GroupO firmie

8 000‐15 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

POS Group Sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Główne zadania na stanowisku:

  • Implementacja wymagań biznesowych przy współpracy z Product Owner’em
  • Implementacja automatycznych testów jednostkowych
  • Aktywny udział w rozwoju automatyzacji na platformie Salesforce
  • Budowa integracji z istniejącymi systemami IT
  • Dokumentowanie tworzonych rozwiązań

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu rozwiązań na platformie Salesforce
  • Bardzo dobra znajomość dobrych praktyk developerskich oraz technologii Salesforce: Apex, Visual Force Pages, Lightning
  • Bardzo dobra znajomość technologii internetowych: Javascript, CSS, HTML
  • Doświadczenie w budowaniu integracji opartej o REST API
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej w metodyce Scrum/Agile
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie wystarczającym do czytania dokumentacji technicznej
  • Mile widziana znajomość narzędzi typu „workflow” (IBM BPM)

Oferujemy:

  • Pracę w modelu zdalnym
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Wynagrodzenie
    + premia kwartalna
  • Benefity pracownicze
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • karta MultiSport
  • pakiet medycyny prywatnej Allianz

Aplikacje prosimy składać poprzez formularz dostępny poniżej:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy