Oferta pracy

Salesforce Konsultant/Architekt

Devire

umowa o pracę
16 00018 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
16 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Rekrutujemy dla

Grupą Kapitałowa notowana na parkiecie głównym GPW

Wspieramy pracodawców w budowaniu zaangażowania pracowników, pomagamy pracownikom osiągać równowagę w życiu zawodowym i prywatnym

Twój zakres obowiązków

  • ✅Opracowanie koncepcji architektury ekosystemu Salesforce oraz współpraca z Architektami Rozwiązań IT na potrzeby zapewnienia zgodności z architekturą referencyjną organizacji

  • ✅Rozpoznawanie potrzeb organizacji oraz proponowanie usprawnień i rozwiązań technologicznych oraz biznesowych w systemie Salesforce

  • ✅Uzgadnianie i analizowanie wymagań biznesowych z klientem wewnętrznym

  • ✅Projektowanie rozwiązań oraz wprowadzanie zmian w konfiguracji/parametryzacji systemu Salesforce

  • ✅Tworzenie, gromadzenie i dystrybucja dokumentacji ekosystemy Salesforce,

  • ✅Współtworzenie wycen i estymat dla wdrażanych zmian w systemie

  • ✅Udział w testach wdrażanych rozwiązań

  • ✅Bieżące wsparcie w ramach stabilizacji i utrzymania systemu

  • ✅Twój sukces mierzony będzie terminowością oraz sprawnością realizacji powierzonych zadań

Wymagania pracodawcy

  • ✅Doskonale znasz systemem Salesforce?

  • ✅trafnie rozumiesz kluczowe koncepcje architektoniczne środowiska Salesforce?

  • ✅Implementowałeś procesy biznesowe w systemie Salesforce?

  • ✅Znasz się na konfiguracji i parametryzacji systemu Salesforce, w tym workflow-rules, flows, process builder?

  • ✅Zmiana jest dla Ciebie naturalnym środowiskiem pracy?

  • ✅Skutecznie budujesz relacje?

  • ✅Kierujesz się zasadami fair play a praca w zespole to dla Ciebie przyjemnością?

  • ✅Dodatkowym atutem będą certyfikaty Salesforce, znajomość APEX oraz SOQL

Pracodawca oferuje

  • ?Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance,

  • ?Dofinansowanie do śniadania dzięki karcie BenefitLunch

  • ?Platforma do nauki języka angielskiego,

  • ?Dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy

  • ?MultiSport

  • ?Prywatną opieka medyczna oraz grupowe ubezpieczenia

  • ?Dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci

  • ?Dla naszych Pracowników i członków ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym mamy dostęp do programu wsparcia psychologicznego i menadżerskiego EAP24

  • ?Otrzymasz dostęp do program kafeteryjny z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz dostęp tańszych biletów do kina i teatru,

  • ?W piątki pracujemy krócej

  • ?Warszawa - Hybrydowo lub 100% Zdalnie - to Ty wybierasz ?

  • ?Umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • ? Do 18.000 zł brutto/netto w zależności od formy zatrudnienia + premia roczna 20% i 20% MBO co 6 miesięcy

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy