Oferta pracy

Salesforce Marketing Automation Architect

x-kom sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzysz strategię rozwoju narzędzi Marketing Automation w grupie x-kom.

  • Tworzysz architektury systemów wewnętrznych z narzędziami Salesforce Marketing Cloud, Interaction Studio oraz Datorama.

  • Zbierasz wymagania i opracowujesz najbardziej optymalne rozwiązania integracyjne, przy współpracy z działem IT oraz biznesem.

  • Opracowujesz wytyczne i uczestniczysz we wdrożeniu narzędzia Interaction Studio, Datorama oraz w rozwoju Marketing Cloud.

  • Projektujesz, rozwijasz i dokumentujesz przepływ danych między Salesforce a innymi systemami.

  • Ciągle rozwijasz i optymalizujesz narzędzia Salesforce, prowadzisz analizy i opracowujesz rekomendacje zmian.

  • Kontrolujesz jakość procesów funkcjonujących w narzędziu, wdrażasz rozwiązania monitorujące.

  • Identyfikujesz i naprawiasz ewentualne błędy.

  • Tworzysz dokumentację techniczną.

  • Tworzysz dashboardy i raportujesz wyniki.

  • Zapewniasz bezpieczeństwo działania systemu w zakresie danych (RODO).

  • Wspierasz i szkolisz zespół Marketing Automation w zakresie narzędzi Salesforce.

  • Współpracujesz z innymi zespołami aby kształtować architekturę techniczną oraz definiować najbardziej optymalne rozwiązania.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: masz minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (SFMC Architect, lub/i Developer, Consultant).

  • Narzędzia: znasz platformy Salesforce Marketing Cloud, Interaction Studio i/lub inne platformy ekosystemu SFMC (tj. CDP, Datorama itp.) na poziomie bardzo dobrym. Posiadasz certyfikację Salesforce (Marketing Cloud, Datorama).

  • Języki programowania: masz doświadczenie w programowaniu HTML, CSS, JS, AMPscript, SQL. Potrafisz przeprowadzić integrację API z platformami Salesforce i usługami internetowymi.

  • Języki obce: znasz język angielski na poziomie B2.

  • Pasja i zainteresowania: marketing automation to Twój żywioł – śledzisz trendy, znasz nowinki, szukasz inspiracji.

  • Ambicja i rozwój: ciągle szukasz i się zastanawiasz, jak zrobić coś lepiej – to cecha każdego geeka w grupie x-kom. Konsekwentnie dążysz do celu.

  • Terminowość i skrupulatność: pilnujesz terminów i sumiennie wykonujesz swoje obowiązki – te cechy pomogą Ci dobrze zorganizować swoją pracę.

  • Komunikacja: jesteś osobą otwartą, komunikatywną, o nieszablonowym sposobie myślenia – lubimy rozmawiać i bardzo ważna jest dla nas atmosfera współpracy.

To oferujemy

  • Ludzie i atmosfera: tworzymy zespół Marketing Automation, w którym dobrze się dogadujemy. Naszą siłą jest pasja i współpraca – zawsze możemy na siebie liczyć.

  • Nowoczesne technologie: korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii, aby ciągle się rozwijać.

  • Biuro: Częstochowa lub Kraków. Możemy rozmawiać o pracy na miejscu w biurze lub trybie hybrydowym – kilka dni w tygodniu w biurze, reszta zdalnie.

  • Budżet szkoleniowy: podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach i konferencjach.

  • Zatrudnienie: wybierz dogodną dla siebie formę współpracy: umowa o pracę lub B2B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne