Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Salowa/Salowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-03-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DGP Clean Partner Sp. z o.o.
    ogólnopolska firma specjalizująca się w świadczeniu usług czystościowo-porządkowych
    poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Otwock

    DPBC/01/03/2019
    Preferowany kontakt telefoniczny pod numerem
    734-483-732

    Opis stanowiska:

    Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie, utrzymanie czystości na wyznaczonym oddziale szpitalnym z zastosowaniem środków czystości higieny szpitalnej oraz pomoc przy pacjencie.

    Wymagania:

    Nie oczekujemy rzeczy niemożliwych, wystarczy, jeśli jesteś osobą uczciwą, zorganizowaną, nie boisz się nowych wyzwań i lubisz pracę zespołową.

    MILE WIDZIANE OSOBY Z AKTUALNYM ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

    Oferujemy:

    • Różne formy zatrudnienia w stabilnym, z wieloletnim doświadczeniem na rynku przedsiębiorstwie
    • Uczciwe i terminowe wynagrodzenie,
    • Szacunek i troskę o pracownika oraz przyjazną atmosferę w miejscu pracy.
    • Dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności przygotowaliśmy szeroki wachlarz wsparcia

    Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny pod NUMEREM 734-483-732 lub przesyłanie CV przez przycisk APLIKUJ

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    W przypadku wysłania swojego CV drogą elektroniczną prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

    Prosimy o dołączenie  klauzuli o ochronie danych osobowych: „Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby DGP Clean Partner  Sp. z o.o. w Legnicy na ul. N.M. Panny 5e przetwarzał moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji, selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.