Oferta pracy

Salowa / Salowy

Grupa EMC SzpitaleO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • praca w systemie zmianowym na bloku operacyjnym

  • utrzymanie w czystości pomieszczeń szpitalnych

  • mycie i dezynfekcja powierzchni oraz sprzętów zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • wynoszenie, mycie i dezynfekcja naczyń sanitarnych

  • mycie i dezynfekcja łóżek szpitalnych

  • transport i segregacja śmieci

  • pomoc pielęgniarce przy pielęgnacji i transporcie pacjentów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracach porządkowych

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

  • komunikatywność, umiejętności pracy w zespole

  • życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość pracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej

  • wsparcie zespołu

  • wprowadzenie w zakres obowiązków

  • przyjazną atmosferę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa EMC Szpitale

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala EMC we Wrocławiu przy ul. Pilczyckiej poszukujemy osoby na stanowisko: Salowa / Salowy.

Przewiń do profilu firmy