Sam.prac.ds. Inżynierii Jakości - Kontroler Jakości do przyuczenia

MA Polska S.A.

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i emisja Planów Kontroli

  • Analiza i weryfikacja dokumentacji techniczno – jakościowej przekazywanej lub pobranej z sieci naszych klientów w celu właściwego przygotowania dokumentacji.

  • Stały kontakt z przedstawicielami służb techniczno – jakościowych klientów zagranicznych i krajowych.

  • Tworzenie instrukcji dla sprawdzianów oraz przyrządów kontrolnych

  • Bieżąca współpraca ze służbami Tłoczni i Spawalni w tematach jakościowych i produkcyjnych detali.

  • Czynny udział w spotkaniach zespołów mających na celu opracowywanie PFMEA

  • Prowadzenie stałej analizy statystycznej wyników SPC oraz opracowywanie w tym zakresie statystyki i sprawozdań okresowych.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość Excela

  • Mile widziana znajomość narzędzi jakościowych

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wchodzącej w skład korporacji o zasięgu międzynarodowym

  • System nagród: premia urlopowa, efektywnościowa, świąteczna

  • System szkoleń

  • Samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dodatkowo w firmie można korzystać z ubezpieczenia grupowego.

  • Wszyscy zatrudnieni w MA Polska S.A. mają możliwość dofinansowania do korzystania z usług ośrodków sportowo - rekreacyjnych ( pływalni, siłowni, zajęć sportowych ) oraz biletów do kina.

  • Zakład w Tychach znajduje się na terenie FCA w Tychach przy głównej trasie nr.44. Posiada bardzo duży parking. Zakład w Kielcach przy ul. Zagnańskiej 27.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

FIRMA MA Polska S.A Zakład w Tychach poszukuje na stanowisko: Sam.prac.ds. Inżynierii Jakości - Kontroler Jakości.

MA Polska SA wchodzi w skład Grupy Magneto skupiającej firmy z branży motoryzacyjnej. Firma nasza specjalizuje się w produkcji wytłoczek, elementów spawanych i zgrzewanych, a także malowaniem proszkowym i kataforetycznym dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego. Aktualnie naszym głównym klientem na rynku polskim jest FCA Stellantis, jak również GM Opel, Saab, PSA, VW, Volvo Cars. MA Polska S.A znajduje się na terenie FCA w Tychach przy głównej trasie nr.44.

Przewiń do profilu firmy