Ta oferta pracy jest nieaktualna od 112 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa - Bilansistka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-05-30

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Euro Holding www.euroholding.pl powstał kilkanaście lat temu jako grupa spółek kapitałowych,
w skład której wchodzą firmy oferujące profesjonalne i kompleksowe usługi dla biznesu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne jednoosobowe prowadzenie spraw księgowych spółki;
  • Bieżące dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych;
  • Rzetelne i terminowe prowadzenie ksiąg rachunkowych;
  • Bieżąca weryfikacja rozrachunków handlowych i pozostałych;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT;
  • Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • Przygotowywanie sprawozdań do celów statystycznych GUS/NBP;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • Przygotowywanie raportów i bieżących analiz księgowo-finansowych na potrzeby zarządu spółki;

Wymagania:

  • Około 4-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości spółek praw handlowego Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego;
  • Znajomość programu RAKS SQL;
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy, myślenia analitycznego, pracy w zespole oraz komunikatywność, zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu obowiązków;
  • Preferowana dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Dogodną lokalizację pracy (Centrum Warszawy);
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Karta MultiSport;
  • Prywatna opieka medyczna;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim
 klikając w przycisk aplikowania.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się