Ta oferta pracy jest nieaktualna od 296 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa - Bilansistka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.05.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Euro Holding www.euroholding.pl powstał kilkanaście lat temu jako grupa spółek kapitałowych,
    w skład której wchodzą firmy oferujące profesjonalne i kompleksowe usługi dla biznesu.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Samodzielne jednoosobowe prowadzenie spraw księgowych spółki;
    • Bieżące dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych;
    • Rzetelne i terminowe prowadzenie ksiąg rachunkowych;
    • Bieżąca weryfikacja rozrachunków handlowych i pozostałych;
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT;
    • Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych;
    • Przygotowywanie sprawozdań do celów statystycznych GUS/NBP;
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
    • Przygotowywanie raportów i bieżących analiz księgowo-finansowych na potrzeby zarządu spółki;

    Wymagania:

    • Około 4-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości spółek praw handlowego Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego;
    • Znajomość programu RAKS SQL;
    • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy, myślenia analitycznego, pracy w zespole oraz komunikatywność, zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu obowiązków;
    • Preferowana dostępność od zaraz.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Dogodną lokalizację pracy (Centrum Warszawy);
    • Ubezpieczenie grupowe;
    • Karta MultiSport;
    • Prywatna opieka medyczna;
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim
     klikając w przycisk aplikowania.

    bottom