Oferta pracy

Samodzielna Główna Księgowa

Klient Pracuj.pl

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad zgodnym z przepisami prowadzeniem pełnej dokumentacji księgowej spółki

  • Terminowe składanie wymaganych deklaracji i rozliczeń podatkowych oraz sporządzanie okresowych sprawozdań

  • Nadzór nad rozrachunkami z dostawcami i odbiorcami

  • Aktywny udział w optymalizacji procesów dokumentacji księgowej obrotu handlowego i magazynowego spółki

  • Organizacja pracy i nadzór nad podległymi pracownikami - pomoc księgowej, kadrowa.

Nasze wymagania

  • Wykształcania kierunkowego z min. 3-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku

  • Znajomości aktualnie obowiązujących przepisów

  • Dużej samodzielności i inicjatywy w działaniu

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Znajomości oprogramowania wspomagającego finanse i księgowość, mile widziana znajomość COMARCH FK Optima

To oferujemy

  • pracę w stabilnie działającym przedsiębiorstwie z wieloletnią tradycją

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dobrą atmosferę w pracy

  • okresowe szkolenia i możliwość zawodowego rozwoju

W związku ze wzrostem przedsiębiorstwo z sektora MŚP o charakterze produkcyjno-handlowym poszukuje samodzielnej głównej księgowej.

Przewiń do profilu firmy