Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna księgowa / Accountant

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Goleniowska 62, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.

Goleniowska 62

Szczecin

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku Samodzielnego Księgowego będzie odpowiedzialna między innymi za: kwalifikację dokumentów w zakresie prawidłowego rozliczenia pod kątem VAT, udział w sporządzaniu rozliczeń podatkowych VAT, CIT i innych, kontrolę sald kont związanych z rozliczaniem podatków i ich uzgadnianie z deklaracjami podatkowymi, udział w procesie zamykania miesiąca i wsparcie w przygotowaniach do rocznych audytów finansowych, współpracę z kontrahentami zewnętrznymi oraz kontakt z organami podatkowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: finanse, rachunkowość;

  • Minimum 1-2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych (VAT) ze szczególnym uwzględnieniem transakcji transgranicznych;

  • Mile widziana wiedza z zakresu ewidencjonowania środków trwałych i WNiP;

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Sumienność, dokładność, dobra organizacja pracy, samodzielność oraz orientacja na cel i zadania;

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole;

  • Chęć rozwoju oraz poszarzanie swoich umiejętności i obowiązków.

To oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy rozwój w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych projektów z obszaru odnawialnych źródeł energii elektrycznej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji na rynku, skupiamy się na ciągłym doskonaleniu poprzez innowacyjne rozwiązania i świeże spojrzenie. Połączenie właściwego zarządzania, przyjaznej atmosfery pracy i zaangażowania całej kadry, pozwala na rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Aplikowanie

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim,

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami,

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.