Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa

AVENTUS GROUP Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych – pełna księgowość;

  • dokonywanie księgowań i zapisów w systemie księgowym;

  • czynności związane z zamknięciem miesiąca i przygotowaniem sprawozdań finansowych, kalkulacji podatków w wersji samodzielnej lub do zatwierdzenia przez przełożonego;

  • prowadzenie innych ewidencji wymaganych przepisami;

  • koordynację procesów związanych z płatnościami;

  • samodzielne prowadzenie spraw kadrowo – płacowych (do 5 pracowników);

  • kontakty z urzędami i innymi instytucjami m.in. US, ZUS, GUS;

  • udział w projektach doradczych związanych z kwestiami księgowymi, w audytach i kontrolach podatkowych.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w księgowości (przynajmniej 1 rok doświadczenia w samodzielnym przygotowywaniu deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych w wersji do zatwierdzenia);

  • umiejętność sporządzania deklaracji statystycznych;

  • znajomość rachunkowości firm usługowych;

  • dobra znajomość MS Office, przede wszystkim Excel;

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki: rachunkowość , ekonomia;

  • samodzielność, dokładność i odpowiedzialność za realizowane zadania.

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilność zatrudnienia

  • ciekawą pracę w kameralnym zespole;

  • wsparcie merytoryczne od zespołu prawniczego i doradcy podatkowego;

  • miejsce pracy zlokalizowane w nowoczesnym biurowcu w centrum miasta;

  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, kart sportowych;

  • stabilność zatrudnienia w oparciu umowy o pracę.

Jeżeli posiadasz co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy w pełnej księgowości i chcesz się dalej rozwijać zawodowo, to mamy ofertę pracy idealną dla Ciebie!