Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna księgowa - bilansistka / Samodzielny księgowy - bilansista

Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Partnerska

  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Sienna 39

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg handlowych spółki

  • samodzielne księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • weryfikacja dokumentów pod względem księgowym

  • analiza kont księgowych

  • przygotowywanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych

  • sporządzanie deklaracji JPK V7, PIT, CIT

  • przygotowywanie zestawień, analiz i sprawozdań GUS

  • bieżące wsparcie zespołu finansowo-księgowego

Nasze wymagania

  • 5 letnie doświadczenie w obszarze księgowości lub obszarach pokrewnych

  • biegła znajomość zasad rachunkowości oraz aktualnych przepisów podatkowych

  • wyższe wykształcenie, preferowane kierunki finansowo-ekonomiczne

  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office (w szczególności programu Ms Excel)

  • praktyczna znajomość oprogramowania księgowo-finansowego (Comarch Optima) i języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • skrupulatność, dokładność

  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki współpracy (umowa o pracę lub B2B), pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty typu multisport

  • komfortowe środowisko pracy - w tym doskonała lokalizacja biura oraz przyjazna atmosfera w zespole

  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Jesteśmy jedną z wiodących kancelarii na polskim rynku usług prawniczych.

Mamy blisko 30 lat doświadczenia i znaczące osiągnięcia m.in. w doradztwie w zakresie fuzji i przejęć, rynków kapitałowych, prawa konkurencji, prawa spółek, postępowań sądowych i arbitrażowych, a nasze usługi rekomendowane są przez polskie i zagraniczne wydawnictwa branżowe.

Nasz ponad 120-osobowy zespół tworzą ludzie z pasją i ekspercką wiedzą, zorientowani na relacje i współpracę. Doskonale znający sztukę – precyzji, nowatorskiego myślenia i efektywności!

Przewiń do profilu firmy