Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa

ROSTEKA TRANSPORTE sp. z o.o.

  • Bolesławiec

    Bolesławiec, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie operacji gospodarczych (wyciągi bankowe, faktury kosztowe, faktury sprzedażowe, dokumenty wewnętrzne),

  • Dbałość o bieżącą poprawność podatkową i rachunkową dokonywanych księgowań,

  • Rozliczenie podatku VAT, sporządzanie JPK,

  • Dokonywanie uzgodnień podatkowych i rachunkowych,

  • Weryfikacja kont księgowych i analiza rozrachunków,

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, leasingów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 3 lata (pełne księgi rachunkowe)

  • Znajomość przepisów CIT i VAT

  • Wykształcenie kierunkowe, tj. finanse, rachunkowość, ekonomia i pokrewne,

  • Znajomość systemów klasy ERP - Sage Symfonia

  • Znajomość j. angielskiego - min. poziom podstawowy

  • Samodzielność i wzorowa praca zespołowa

  • Doświadczenie w branży transportowej mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość podnoszenia kwalfikacji

  • Przyjazna atmosfera pracy

O nas

Rosteka Transporte sp. z o.o. to spółka córka znanej i renomowanej Spółki UAB Rosteka , która od 20 lat świadczy usługi transportowe na terenie Europy. UAB Rosteka jest jedną z pierwszych firm świadczących usługi międzynarodowego transportu drogowego i spedycji na Litwie, w której wdrożony został System Zarządzania Jakością Norma ISO 9001:2015. W 2020 roku Spółka znalazła się wśród 5% najbardziej niezawodnych i stabilnych ekonomicznie TOP firm na Litwie.