Samodzielna Księgowa

BWJ Inwestycje Sp. z o.o.O firmie

5 000‐6 000 zł brutto / mies.

BWJ Inwestycje Sp. z o.o.

Smoleńska 53

Bydgoszcz

Firma BWJ od dobrych kilku lat należy do wyróżniających się przedsiębiorstw działających na bydgoskim rynku budowlanych. Z każdym rokiem zwiększamy swój potencjach realizując coraz ciekawsze projekty.

Sukces firmy zawdzięczamy świetnemu zespołowi ludzi, którzy w przyjaznej atmosferze są w stanie zaspokoić potrzeby naszych klientów. W związku z rozwojem działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie/dekretowanie dokumentów księgowych,
  • czynności związane z zamknięciem miesiąca bądź roku,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • przygotowanie rozliczeń, deklaracji CIT, PIT,
  • odpowiedzialność za obieg dokumentów i poprawność dokumentacji finansowej i księgowej,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, audytorzy itp),
  • prowadzenie spraw kadrowo-płacowych,
  • współpraca z kontrahentami w zakresie rozliczeń.

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera w środowisku Windows,
  • doświadczenie zawodowe w prowadzeniu pełnej księgowości,
  • dobra znajomość zagadnień księgowych, ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych (PIT, CIT).

Oferujemy:

  • umowę na pełen etat,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • miłą atmosferę rodzinną atmosferę,
  • wymiar pracy (8 -15).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy