Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa do biura rachunkowego z j. ukraińskim/rosyjskim

WARSAW ACCOUNTING PARTNERS sp. z o.o.

5 0009 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Stefana Okrzei 1A

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja i księgowanie dokumentów;

  • kontrola sald należności i zobowiązań;

  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych;

  • odpowiedzialność za stan dokumentacji księgowej oraz jej archiwizację;

  • sporządzanie deklaracji CIT i VAT, sprawozdań do GUS;

  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i Klientów;

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi: m.in. banki, US, GUS, audytorzy;

  • koordynacja obiegu dokumentów;

  • kontakt z Klientami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne i finansowe);

  • min. 4 lata doświadczenia na stanowisku samodzielna/y księgowa/y (mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym);

  • znajomość języka polskiego, ukraińskiego lub rosyjskiego;

  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych, umiejętność stosowania ich w praktyce;

  • bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office;

  • mile widziana znajomość systemu księgowego Optima;

  • umiejętności zarządzania zespołem.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie;

  • samodzielne stanowisko z możliwością poszerzania swoich kompetencji i rozwoju w ramach struktury firmy;

  • umowę o pracę, narzędzia pracy;

  • kursy i szkolenia branżowe, niezbędne szkolenia wdrożeniowe;

O nas

Nasz zespół składa się z ponad 30 osób: księgowych i specjalistów HR. Obsługujemy ponad 400 firm na terenie całej Polski.