Samodzielna Księgowa do biura rachunkowego z j. ukraińskim/rosyjskim

WARSAW ACCOUNTING PARTNERS sp. z o.o.O firmie

5 000–9 000
brutto / mies.
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

WARSAW ACCOUNTING PARTNERS sp. z o.o.

Stefana Okrzei 1A

Praga-Północ

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja i księgowanie dokumentów;
  • kontrola sald należności i zobowiązań;
  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych;
  • odpowiedzialność za stan dokumentacji księgowej oraz jej archiwizację;
  • sporządzanie deklaracji CIT i VAT, sprawozdań do GUS;
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i Klientów;
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi: m.in. banki, US, GUS, audytorzy;
  • koordynacja obiegu dokumentów;
  • kontakt z Klientami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne i finansowe);
  • min. 4 lata doświadczenia na stanowisku samodzielna/y księgowa/y (mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym);
  • znajomość języka polskiego, ukraińskiego lub rosyjskiego;
  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych, umiejętność stosowania ich w praktyce;
  • bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office;
  • mile widziana znajomość systemu księgowego Optima;
  • umiejętności zarządzania zespołem.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie;
  • samodzielne stanowisko z możliwością poszerzania swoich kompetencji i rozwoju w ramach struktury firmy;
  • umowę o pracę, narzędzia pracy;
  • kursy i szkolenia branżowe, niezbędne szkolenia wdrożeniowe;

O nas

Nasz zespół składa się z ponad 30 osób: księgowych i specjalistów HR. Obsługujemy ponad 400 firm na terenie całej Polski.

Samodzielna Księgowa do biura rachunkowego z j. ukraińskim/rosyjskim, Stefana Okrzei 1A, Praga-Północ, Warszawa