Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna księgowa

AMBIENT SYSTEM Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

AMBIENT SYSTEM Sp. z o.o.

Galaktyczna 37

Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Rozliczanie różnic kursowych od należności i od stanu środków
  • Rozliczanie rozrachunków
  • Uzgadnianie kont księgowych i wyjaśniania różnic
  • Uzgadnianie zgodności kręgu kosztowego i produkcyjnego
  • Rozliczeniach odchyleń od cen ewidencyjnych wyrobów gotowych
  • Wsparcie w obsługi obiegu dokumentów
  • Wsparcie procesu windykacji
  • Znajomość zagadnień związanych z księgowaniem transakcji dotyczących importu, eksportu, WNT, WDT, importu usług

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa rachunkowego oraz podatkowego oraz innych zagadnień związanych z księgowością
  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej
  • Praktyczne doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym
  • Doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwach realizujących transakcje zagraniczne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony – 6 miesięcy
  • Przyjazną atmosferę, współpracę z kadrą osób z wieloletnim doświadczeniem
Ambient System Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą nowych technologii, działającą globalnie w branży SECURITY. Tworząc nasze produkty w obszarze systemów komunikacji audio wykorzystujemy zaawansowane technologie z obszaru elektroniki, IT i telekomunikacji. Nasze rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo w budynkach publicznych i komercyjnych, transporcie kolejowym i lotniczym czy obiektach przemysłowych.

Ogłoszenie archiwalne