Oferta pracy

Samodzielna Księgowa

Kancelaria Prawna SolaceO firmie

Kancelaria Prawna Solace

Danusi 2A

Gdańsk

Kancelaria Prawna SOLACE istnieje od 2009 r. W naszym dziale sądowym obsługujemy sprawy cywilne głównie przeciwko ubezpieczycielom, ale również przeciwko instytucjom finansowym oraz innym podmiotom. Nieustanie rozszerzamy nasze pola aktywności prawniczej oraz rozbudowujemy strukturę organizacyjną naszej grupy podmiotów, przez co rozbudowujemy nasz dział księgowy.

Poszukujemy samodzielnej i dobrze przygotowanej merytorycznie osoby do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Wystawianie paragonów i faktur sprzedaży,
  • Opisywanie faktur kosztowych i sprawdzanie kontrahentów,
  • Wprowadzanie i import przelewów do systemu bankowego,
  • Opisywanie przelewów otrzymywanych z Towarzystw Ubezpieczeń, przypisywanie ich do właściwych spraw w systemie i rozliczanie,
  • Ustalanie rozrachunków z kontrahentami,
  • Rozliczanie zakupionych cesji wierzytelności wraz z ich opodatkowaniem,
  • Przygotowywanie deklaracji PCC do Urzędu Skarbowego,
  • Uzupełnianie wewnętrznego systemu rozliczeniowego.

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia w księgowości lub na podobnym stanowisku,
  • znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych i osób prawnych,
  • znajomość programu Excel,
  • sumienność i chęć do nauki,
  • znajomość elementów kadrowo-płacowych oraz programu R2Płatnik będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie plus system premiowy oraz możliwość zwiększenia dochodów poprzez wykonywanie dodatkowych zadań,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • pracę w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze,
  • kartę Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.
Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora - Solace sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy.
Wyrażam/nie wyrażam* zgody na uwzględnienie mojej kandydatury w ewentualnych przyszłych rekrutacjach, także na inne stanowiska pracy.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy