Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna Księgowa

GENEME sp. z o.o.

  • Kampinoska 25, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Kampinoska 25

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w systemie finansowo-księgowym, w tym rozliczenia międzyokresowe kosztów, rezerwy, operacje w walutach obcych, transakcje wewnątrzwspólnotowe

  • kontrola przestrzegania procedur i poprawności zapisów księgowych

  • nadzór nad środkami trwałymi, prowadzenie rejestrów środków trwałych oraz rozliczanie amortyzacji

  • monitorowanie i rozliczanie kont rozrachunkowych (klienci, dostawcy, itp.)

  • sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP

  • przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych (VAT, CIT)

  • sporządzanie raportów oraz wybranych sprawozdań finansowych

  • ścisła współpraca z Głównym Księgowym/Dyrektorem Finansowym

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych, w tym zagadnień dot. transakcji wewnątrzwspólnotowych

  • umiejętności obsługi programów komputerowych w tym programów finansowych

  • doświadczenia w pracy w dziale księgowości na samodzielnym stanowisku

  • doświadczenia w księgowaniu spółek akcyjnych oraz fundacji

  • doświadczenia w księgowaniu stanów magazynowych i produkcji

  • umiejętności logicznego myślenia, samodzielności, skrupulatności, dociekliwości

  • umiejętności pracy w zespole

  • nastawienia na poszukiwanie rozwiązań

  • zaangażowania w pracę i gotowości do wykazywania własnej inicjatywy

  • wysokiej kultury osobistej i pozytywnej energii

  • wykształcenia wyższego ekonomicznego

To oferujemy

  • Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze sprzyjającej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów

  • Możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się w spółce

  • Możliwość indywidualnego doboru godzin pracy

  • Ścieżkę rozwoju kariery w ramach awansów wewnętrznych

  • Pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Miejsce parkingowe bezpośrednio przy nowym budynku firmy

  • Catering odwiedzający codziennie rano firmę

  • Bogato wyposażone zaplecze socjalne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • ciastka

  • konkursy dla pracowników