Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa

PORT GDAŃSKI EKSPLOATACJA S.A.O firmie

  • Roberta de Plelo 6
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

PORT GDAŃSKI EKSPLOATACJA S.A.

Roberta de Plelo 6

Gdańsk

Obowiązki:

  • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Prowadzenie dokumentacji finansowo-księgowej
  • Ewidencjonowanie dokumentów w systemie FK
  • Bieżąca analiza kont, oraz uzgadnianie sald
  • Ewidencja rozliczeń okresowych i innych
  • Sporządzanie rejestrów Vat
  • Zamykanie okresów rozliczeniowych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia, zarządzanie)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielna księgowa/samodzielny księgowy
  • Dobra znajomość zasad rachunkowości
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych w zakresie CIT i VAT
  • Praktyczna umiejętność obsługi programów MS Office i Excel
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Komunikatywność i łatwość współpracy w zespole. Zdolności analityczne
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny
  • Kartę MultiSport

Ogłoszenie archiwalne