Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna Księgowa

EDS RETAIL PARK INVESTMENT Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

EDS RETAIL PARK INVESTMENT Sp. z o.o.

Jaśkowa Dolina 132

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i wprowadzanie dokumentów do ksiąg rachunkowych,

  • uzgadnianie kont księgowych oraz uzgadnianie rozrachunków z odbiorcami,

  • raportowanie na rzecz Zarządu zgodnie z przyjętymi procedurami,

  • przygotowanie ksiąg i dokumentów do sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,

  • realizacja innych zadań powierzonych przez przełożonego zgodnych z kwalifikacjami i stanowiskiem pracy.

Nasze wymagania

  • minimum 4-letnie doświadczenie w zakresie rachunkowości,

  • znajomość aktualnych przepisów w zakresie rachunkowości i podatków .

  • wykształcenie wyższe na kierunku finanse i rachunkowość lub pokrewnym,

  • znajomość systemu OPTIMA połączona z bardzo dobrymi predyspozycjami w zakresie poruszanie w środowisku informatycznym, w tym w programach finansowo-księgowych,

  • bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych oraz analitycznego myślenia,

  • nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • praca w przyjaznym i młodym zespole,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • możliwość samorealizacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

EDS Retail Park prowadzi całkowity proces inwestycyjny związany z budową parków handlowych na terenie kraju. Spółka samodzielnie, kompleksowo realizuje przedsięwzięcia.

Przewiń do profilu firmy