Oferta pracy

Samodzielna Księgowa / Głowna Księgowa - Branża Handlowa

Michael PageO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Samodzielna Księgowa / Głowna Księgowa - branża handlowaNumer ref.: JN -022021-2006071

Dla naszego Klienta, firmy handlowo/dystrybucyjnej poszukuje Kandydata z poziomu samodzielnej księgowej/zastępcy głównego księgowego, który odważy się zrobić przeskok zawodowy i objąć stanowisko głównego księgowego/głównej księgowej.
Poszukuje osób z wewnętrznego działu księgowego lub biur rachunkowych

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za przygotowanie sprawozdania finansowego
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (m.in. VAT, CIT, PIT)
  • Księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych
  • Analiza kont i rozrachunków z kontrahentami
  • Rozliczenia pracownicze, odpowiedzialność za przelewy
  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
  • Przygotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych (GUS, NBP)
  • Optymalizacja procesów księgowych i chęć ich automatyzowania

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość) lub pokrewne
  • 4 lata doświadczenia na stanowisku Samodzielnego Księgowego / Zastępcy Głównego Księgowego, umiejętność poprowadzenia spółki od księgowania przez podatki do pełnego sprawozdania finansowego(samodzielne zamknięcie miesiąca oraz roku)
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (kontakt telefoniczny z Centralą)
  • Doświadczenie w pracy przy wykorzystaniu systemów księgowych klasy ERP
  • Wiedza z zakresu funkcjonowania firmy handlowej - wymóg konieczny
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość polskiej Ustawy o Rachunkowości

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet pozapłacowy
  • Dogodny dojazd do pracy

Ogłoszenie archiwalne