Samodzielna Księgowa / Główna Księgowa (M/f) - Branża Usługowa

Michael PageO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
Samodzielna Księgowa / Główna Księgowa (m/f) - branża usługowaNumer ref.: JN -052021-2573434

Jeśli chciał/a/byś zbudować od podstaw dział księgowości w międzynarodowej firmie z branży usługowej, dynamicznie rozwijającej się na rynku polskim - aplikuj! Odpowiedzialność za księgowość firmy, nadzór nad implementacją procedur i procesów a w zamian możliwość dynamicznego rozwoju.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, firmy z branży usługowej, poszukuje Kandydata/ki z poziomu samodzielnej księgowej/zastępcy głównego księgowego, która podejmie się wyzwania zbudowania działu księgowości wewnętrznej, przejmie nadzór nad implementacją procedur i procesów oraz rozbuduje zespół.

Poszukuje osób z wewnętrznego działu księgowego lub biur rachunkowych

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za przygotowanie sprawozdania finansowego
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (m.in. VAT, CIT, PIT)
  • Odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi UoR oraz MSSF.
  • Księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych
  • Analiza kont i rozrachunków z kontrahentami
  • Rozliczenia pracownicze, odpowiedzialność za przelewy
  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
  • Przygotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych (GUS, NBP)
  • Optymalizacja procesów księgowych i chęć ich automatyzowania

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w księgowości, doświadczenia w firmie
  • świadczącej usługi księgowe mile widziane,
  • bardzo dobrej znajomości przepisów księgowych i podatkowych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, w tym terminologii księgowej
  • samodzielności i odpowiedzialności
  • dyspozycyjności i zaangażowania
  • motywacji i zorientowania na realizowanie postawionych celów
  • bardzo dobrej umiejętności komunikacji i współpracy w zespole

Oferujemy

  • możliwość kariery w międzynarodowej grupie kapitałowej
  • pakiet medyczny
  • zgrany zespół i środowisko pracy sprzyjające rozwojowi
  • szkolenia aktualizujące wiedzę
  • wsparcie w rozwoju zawodowym
  • samodzielność w działaniu
  • dogodna lokalizacja (Centrum)

Ogłoszenie archiwalne