Oferta pracy

Samodzielna Księgowa / Główna Księgowa (M/f)

Michael PageO firmie

10 000‐12 000 zł brutto / mies.
  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Samodzielna Księgowa / Główna Księgowa (m/f)Numer ref.: JN -112020-1553317

Dla naszego Klienta, firmy z branży nieruchomości komercyjnych z główną siedzibą w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielna Księgowa/Główna Księgowa (m/f).

Informacje o kliencie

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio współpracować z Accounting Managerem oraz będzie współodpowiedzialna za pracę zespołu.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z Ustawą o Rachunkowości oraz Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (m.in. VAT, CIT, PIT)
  • Przygotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych (GUS, NBP)
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie wsparcia kluczowych decyzji dotyczących działalności firmy
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (miesięcznych, kwartalnych, rocznych)
  • Pomoc młodszym kolegom z działu księgowości, utrzymanie dobrych relacji i motywowanie pracowników zespołu
  • Prowadzenie projektów mających na celu usprawnienia procesów i procedur wewnątrz działu księgowości oraz całej Spółki

Profil kandydata

  • 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Główny Księgowy lub w Biurze Rachunkowym
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość)
  • Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość branży nieruchomości komercyjnych
  • Znajomość polskiej ustawy o rachunkowości i międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz przepisów podatkowych
  • Znajomość sytemu SAP (mile widziana)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań
  • Odpowiedzialność, samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • Otwartość, komunikatywność, systematyczność oraz zaangażowanie

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy