Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa (Główna Księgowa)

PGB Human Resources

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego stałego Klienta - dystrybutora z branży FMCG - poszukuje osoby do zarządzania księgowością w Firmie.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości w firmie.

  • Sporządzenia sprawozdania finansowego zgodnie z ustawą o rachunkowości.

  • Prowadzenie transakcji wewnątrzwspólnotowych.

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów.

  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej.

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych.

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP).

  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych.

  • Raportowanie bezpośrednio do Zarządu.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w księgowości.

  • Doświadczenie w prowadzeniu transakcji wewnątrzwspólnotowych.

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i podatków i sprawozdawczości.

  • Zdolność analitycznego myślenia.

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość programu ELSE będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej jednym z liderów w swojej branży.

  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Wszelkie narzędzia niezbędne do pracy.

  • Wsparcie administracyjne w zakresie prowadzenie rozrachunków i kontaktu z działem księgowości zewnętrznej.

  • Kartę MultiSport.

  • Szkolenia i rozwój zawodowy.

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.