Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna księgowa

POLANEXO firmie

  • Słoneczna 40, Gniezno
    Gniezno, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

POLANEX

Słoneczna 40

Gniezno

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej ewidencji księgowości spółki.

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji podatkowej - CIT,VAT,JPK oraz sprawozdań finansowych - miesięcznych, kwartalnych rocznych również do GUS.

  • Dokonywanie rozliczenia zamknięcia miesiąca.

  • Kontrola dokumentów księgowych.

  • Kontrola prawidłowości i terminowości wystawianych dokumentów.

  • Nadzór merytoryczny nad dokumentami i prawidłowością zapisów.

  • Monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości podatków oraz właściwe ich stosowanie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego.

  • Wykształcenie minimum średnie kierunkowe.

  • Bardzo dobra znajomość programu Optima, MS Office - MS Excel oraz Word.

  • Umiejętność analitycznego, logicznego samodzielnego myślenia.

  • Biegła znajomość przepisów rachunkowości oraz przepisów podatkowych.

  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o prace.

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Prące w milej atmosferze