Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EKOPLON spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.(Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
EKOPLON HANDLOWY

Samodzielna Księgowa

EKOPLON HANDLOWYO firmie

  • Grabki Duże (pow. staszowski)

    Grabki Duże (pow. staszowski), świętokrzyskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 09 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • Sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych,

  • Sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP,

  • Księgowanie faktur zakupu i pozostałych dokumentów księgowych,

  • Księgowanie wyciągów bankowych,

  • Przygotowywanie i realizacja przelewów bankowych,

  • Sporządzanie potwierdzeń sald, wyjaśnianie niezgodności,

  • Rozliczanie delegacji,

  • Wystawianie faktur,

  • Rozliczanie kosztów związanych z zamknięciem miesiąca,

  • Rozliczanie faktur leasingowych,

  • Rozliczanie różnic kursowych,

  • Rozliczanie transakcji wewnątrzwspólnotowych,

  • Rozliczanie inwentaryzacji,

  • Nadzór nad dokumentacją dotyczącą rozliczenia promocji

  • Miesięczne uzgadnianie obrotów i sald księgi głównej,

  • Nadzór nad kompletnością i rzetelnością dokumentów księgowych oraz prawidłowością dowodów księgowych i zapisów w księgach rachunkowych,

  • Współpraca z audytorem i instytucjami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższe; kierunki: rachunkowe, finansowe, ekonomiczne,

  • Minimum 5 letniego doświadczenia na stanowisku samodzielnego księgowego,

  • Praktyczną znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych wynikających z ustawy o rachunkowości i ustaw o VAT, CIT, PIT ze zmianami i aktualnymi przepisami prawa podatkowego,

  • Praktycznej znajomość narzędzi umożliwiających przetwarzanie danych (Excel, program finansowo-księgowy),

  • Umiejętności dekretowania dokumentów zgodnie z przepisami podatkowymi i księgowymi,

  • Współpracy w zespole,

  • Samodzielnego docierania do informacji,

  • Zdolności analitycznych,

  • Umiejętności pracy pod presją czasu,

  • Sumienności i odpowiedzialności.

Mile widziane

  • Doświadczenie w dziale księgowym w spółce komandytowej,

  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP

To oferujemy

  • Indywidualnie dobrany program wdrożenia w nowe obowiązki i środowisko pracy

  • Praca w nowoczesnej i stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji,

  • Ubezpieczenie grupowe - oferta dla Pracownika i członka Rodzin,

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej obejmującej Pracownika i jego Rodzinę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

EKOPLON to wiodący producent innowacyjnych nawozów dolistnych oraz nowoczesnych środków żywienia zwierząt. Od 30-tu lat aktywnie wspieramy i spełniamy oczekiwania przedsiębiorców działających na rynku rolniczym w kraju i za granicą

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje