Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa

  • Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-10-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MONDI  PRO  SP.  Z  O. O.  jest  jednostką  wyspecjalizowaną Mondi Polska wchodzącą w skład  niemieckiej grupy kapitałowej MONDI GmbH.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.

    Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, zlokalizowanego niedaleko Grodziska Wielkopolskiego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski

    Twoimi zadaniami będą:

    • Wprowadzanie i księgowanie dokumentów
    • zapisywanie zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych
    • prowadzenie ewidencji i rozliczeń w zakresie transakcji firmowych
    • udział w księgowych zamknięciach miesiąca i roku
    • przeprowadzanie kontroli i rozliczeń kont rozrachunkowych
    • uzgadnianie obrotów i sald ksiąg pomocniczych z księgą główną
    • sporządzanie zestawień i deklaracji VAT, PIT, CIT
    • utrzymywanie kontaktów z instytucjami GUZ, ZUS, NBP

    Ta oferta jest dla Ciebie jeżeli..

    • Posiadasz wykształcenie kierunkowe (mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne)
    • zdobyłeś 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
    • znasz zasady księgowe i finansowe
    • biegle obsługujesz komputer, w szczególności arkusze kalkulacyjne Excel
    • cenisz sobie rzetelność, dokładność oraz uczciwość

    Nasz Klient przygotował dla Ciebie:

    • Możliwość pracy w stabilnej i renomowanej firmie z branży produkcyjnej, o wieloletniej i ugruntowanej pozycji na rynku
    • korzystne oraz stabilne warunki zatrudnienia
    • umowę o pracę na pełen etat
    • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • udział w szkoleniach branżowych podnoszących kwalifikacje
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  w j. polskim klikając przycisk Aplikuj

    „Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

    Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.