Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna księgowa - kadrowa/Samodzielny księgowy-kadrowy

"ELEKTRO-BUD" sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, Polska
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

"ELEKTRO-BUD" sp. z o.o.

Szczecin

Szczecin

Elektro-BUD Sp. z o.o. -firma z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Samodzielna księgowa -kadrowa/
Samodzielny księgowy-kadrowy

Zakres zadań:

  • Wystawianie faktur sprzedaży na bazie protokołów i zgodności z zapisami umowy
  • Dekretowanie oraz wprowadzanie dokumentów księgowych do programu finansowo – księgowego, kontrola dokumentów i księgowań, analiza i uzgadnianie rozrachunków
  • Współpraca z głównym księgowym i przygotowywanie dokumentów do sporządzania deklaracji podatkowych i statystycznych
  • Wycena bilansowa należności i zobowiązań
  • Sporządzanie sprawozdawczości do celów statystycznych i zarządczych
  • Przygotowywanie dokumentacji kadrowej w tym sporządzanie deklaracji, rozliczeń, harmonogramu urlopów, korespondencji, a także kontakty z ZUS

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku samodzielna księgowa/kadrowa
  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów, rachunkowości lub ekonomii
  • dobra i praktyczna znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych
  • sumienność, rzetelność oraz zaangażowanie w powierzone zadania
  • umiejętność planowania i dobrej organizacji czasu pracy
  • skrupulatność, jak i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie z systemem Humansoft Hermes

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko umożliwiające ciągły rozwój
  • wpływ na powierzony obszar i możliwość kreowania własnych rozwiązań
  • przyjemną atmosferę pracy
  • szkolenia

CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj.
W dokumentach rekrutacyjnych prosimy dołączyć klauzulę zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne