Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna księgowa - Kadrowa

HOPTRANS sp. z o.o.O firmie

  • Piaskowa 4
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

HOPTRANS sp. z o.o.

Piaskowa 4

Warszawa

Międzynarodowa firma transportowa posiadająca flotę ponad 1000 własnych aut, obecna na europejskim rynku od ponad 27 lat.

W związku z intensywnym rozwojem Oddziału w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie obsługi pełnej księgowości,
  • prowadzenie ewidencji księgowych oraz podatkowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych m.in. PIT, VAT, CIT,ZUS,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • rozliczanie podatku VAT,
  • wystawianie faktur,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych i raportów według określonych standardów,
  • uzgadnianie sald,
  • przygotowanie list płac i list zleceń,
  • pełna obsługa kadrowa,
  • współpraca z innymi działami organizacji w zakresie księgowości.

Wymagania:

  • co najmniej trzyletnie  doświadczenie na stanowisku głównego księgowego, samodzielnego księgowego lub księgowego przy prowadzeniu pełnej księgowości w Firmie Transportowej lub Spedycyjnej
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia),
  • dobra znajomość zagadnień ustawy o rachunkowości i KSR,
  • dobra znajomość zagadnień przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT),
  • umiejętność obsługi systemów księgowo-finansowych,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, MS Outlook,
  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • znajomość języka angielskiego – minimum B1,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  • stałe godziny pracy 8:00-16.00,
  • biuro w Warszawie, dogodna lokalizacja,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pracę w młodym, zaangażowanym zespole,
  • rozwój i możliwość awansu w strukturach firmy.

Ogłoszenie archiwalne