Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa/Kadrowa

Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

6 00010 000 brutto / mies.

Białoskórnicza 1

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z Ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego;

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • Bieżące księgowanie wyciągów oraz uzgadniane kont bankowych;

  • Sporządzanie deklaracji PIT, CIT, VAT i inne;

  • Sporządzanie sprawozdań GUS;

  • Prowadzenie rozliczeń podatkowych i sporządzanie deklaracji podatkowych;

  • Nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi;

  • Obsługa i kontrola obsługi kadrowej przy ok 30 osobach zatrudnionych na umowę i pracę oraz umowę zlecenie;

  • Przygotowywanie listy płac;

  • Obsługa ZUS;

  • Rozliczanie PFRON;

  • Wprowadzanie, kontrola i weryfikacja otrzymywanych dokumentów kosztowych;

  • Przygotowywanie i aktualizacja informacji na potrzeby Zarządu w tym: bieżąca i okresowa kontrola poziomu kosztów, sporządzanie zestawień i raportów;

  • Współpraca z organami podatkowymi i instytucjami zewnętrznymi;

  • Wsparcie Zarządu firmy w zakresie optymalnych rozwiązań księgowych i finansowych.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i podatków;

  • Praktyczna znajomość przepisów kadrowo-płacowych oraz zasad księgowości;

  • Doświadczenie w obsłudze kadrowej i księgowej firmy;

  • Znajomość zagadnień z zakresu Prawa pracy, podatku dochodowego i podatku VAT;

  • Znajomość programu Płatnik;

  • Biegła znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Mile widziana znajomość programów kadrowo-płacowych;

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów;

  • Min. 2- letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub samodzielnym;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Dokładność, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy;

  • Asertywność i zdecydowanie w bieżącym doradzaniu oraz wychodzącym naprzeciw zmieniającej się sytuacji księgowo-kadrowej;

  • Bardzo dobra komunikatywność;

  • Samodzielność i umiejętność sprawnej organizacji pracy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat;

  • Praca w godz. 8:00-16:00;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i umiejętności w wysokości miedzy 6 a 10 tys. zł brutto,

  • Praca w centrum miasta;

  • Możliwość zdobywania nowych kompetencji;

  • Benefity.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego jest dostawcą unikalnych rozwiązań w zakresie weryfikacji wiarygodności partnerów biznesowych oraz windykacji.

Pracujemy zarówno dla firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw jak i dla korporacji z listy Fortune 500.

Przewiń do profilu firmy