Ta oferta pracy jest nieaktualna od 393 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna księgowa

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 10.04.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NOMINUS Sp. z o.o.

    Prężnie rozwijające się Centrum Rozliczeń i Podatków, które podchodzi do swojej działalności w sposób innowacyjny i niekonwencjonalny nie tracąc jednocześnie nic z tradycyjnej rzetelności i dokładności. Współpracujemy z franczyzobiorcami znanych, europejskich marek i znanymi firmami regionalnymi. Firma z branży usług księgowych, współpracująca z podmiotami w zakresie:

    • prowadzenia ksiąg handlowych
    • nadzoru księgowego
    • outsouricingu usług księgowych
    • kontrolingu i księgowości zarządczej
    • usług kadrowo-płacowych

    Miejsce pracy: Katowice
    Region: śląskie
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:
    Praca polega na samodzielnym księgowaniu pod nadorem kadry zarządzającej i według przygotowanego planu kont i procedur księgowych. Stanowisko to jest szczeblem pośrednim w kierunku rozwoju zawodowego, którego celem jest całkowita samodzielność w księgowaniu firm usługowych, handlowych i produkcyjnych.

    Praca odbywa się stacjonarnie w siedzibie firmy lub siedzibie klienta na terenie aglomeracji śląskiej w godzinach od 8 do 16. W nagłych sytuacjach nasi pracownicy mogą pracować zdalnie z domu. W firmie odwołujemy się bardziej do poczucia obowiązku i odpowiedzialności, niż do drobiazgowej kontroli czasu pracy.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • znajomości ustawy o rachunkowości (chętnie potwierdzonej certyfikatem)
    • doświadczenia w prowadzeniu ksiąg handlowych
    • znajomości któregoś z wiodących programów księgowych (najchętniej Comarchu)
    • umiejętności pracy w zespole
    • chęci do rozwijania swoich kompetencji
    • bezkonfliktowego charakteru
    • wysokich aspiracji zawodowych w zakresie rzetelności

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • szkolenia zawodowe
    • stabilną i długoterminową pracę
    • wsparcie zarządu
    • dobrą atmosferę w pracy
    • indywidualne potraktowanie w ramach planowanej ścieżki rozwoju

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nominus Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Nominus z siedzibą w Katowicach przy ul. św. Anny 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.