Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 13.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SWGK AVATAR SP. Z O.O.

    SWGK to biznesowy partner przedsiębiorców świadomie i z wizją podchodzących do wyzwań współczesnej gospodarki. Od dziesięciu lat, spółki skupione teraz pod wspólną marką SWGK, doradzają biznesowo, opierając się zawsze na  rzetelnych podstawach - wiedzy i doświadczeniu. Proces unifikacji Grupy pozwolił połączyć umiejętności, kwalifikacje fachowe doświadczenie i zaangażowanie ponad 100 ekspertów z dziedziny finansów, w tym biegłych rewidentów, doradców podatkowych, radców prawnych, księgowych oraz doradców z dziedzin rachunkowości, zarządzania, analiz finansowych czy też informatyki.

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółek grupy kapitałwej w tym:

    • sporządzanie miesięcznych raportów sprzedaży oraz bilansu wraz z rachunkiem zysków i strat,
    • sporzadzanie sprawozdań finansowych oraz konsolidacji,
    • księgowanie dokumentów zakupu oraz importowanie sprzedaży i wyciągów bankowych,
    • miesięczne rozliczanie podatku dochodowego (CIT),
    • prowadzenie rejestrów VAT wraz z sporządzeniem deklaracji VAT oraz JPK,
    • obsługa GUS,
    • tworzenie zestawień, analiz, raportów.

    Oczekiwane kompetencje od kandydata:

    • doświadczenie  na podobnym stanowisku min. 5 lata
    • ZNAJMOŚĆ PROGRAMU SYMFONIA - WARUNEK KONIECZNY
    • znakomita znajomość pakietu MS Office - WARUNEK KONIECZNY,
    • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów VAT, CIT,
    • znajomość UOR oraz MSR oraz samodzielna umiejętność sporządzania sprawozdania finansowego wraz z jego wszystkimi obowiązkowymi elementami,
    • skrupulatność, komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • umiejętność ustalania priorytetów oraz dyspozycyjność w trakcie zamykania miesiąca.

    Oferujemy:

    • pracę w przyjaznym zespole z ludźmi, którzy stale się rozwijają i są niezwykle chętni do pomocy
    • umowę o pracę (pełen etat) i stabilne zatrudnienie,
    • dużą samodzielność w działaniu,
    • pakiet usług medycznych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SWGK Avatar Sp.zo.o z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest SWGK Avatar Sp.zo.o. z siedzibą w Katowicach. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.