Oferta pracy

BIURO RACHUNKOWE "DOMINO" SYLWIA ZAORSKA

Samodzielna Księgowa w biurze rachunkowym

BIURO RACHUNKOWE "DOMINO" SYLWIA ZAORSKAO firmie

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • Ważna 1 dzień
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie księgowości dla wybranych firm (księga podatkowa i/lub handlowa)

  • samodzielne i terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych,

  • pomoc przy przygotowywaniu rocznych sprawozdań finansowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość),

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych (PIT, VAT)

  • terminowość, systematyczność i dokładność

  • duża samodzielność w działaniu,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Mile widziane

  • Dodatkowymi atutami będzie znajomość i doświadczenie w pracy z systemem finansowym OPTIMA.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju,

  • przyjazną atmosferę,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • pracę z dużym obszarem samodzielności,

  • godziny pracy 8 – 16 lub 7 – 15.00,

  • możliwość pracy zdalnej – jeśli jest tak potrzeba,

  • lokalizacja biura – centrum miasta.