Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna księgowa

FutureMeds

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja, klasyfikacja i księgowanie dokumentów z uwzględnieniem przepisów podatkowych CIT i VAT, w tym: faktur zakupu i sprzedaży i innych dowodów księgowych,

  • Prowadzenie i nadzór nad ewidencją środków trwałych,

  • Bieżąca weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych,

  • Ewidencja i rozliczanie transakcji wewnątrzunijnych, eksportowych, importowych,

  • Ewidencja i rozliczanie sprzedaży paragonowej z uwzględnieniem przepisów dotyczących kas fiskalnych,

  • Księgowanie i wyliczenia wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,

  • Uzgodnienia i potwierdzenia sald z kontrahentami, ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów powiązanych,

  • Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku - zgodnie z terminami obowiązującymi w Grupie oraz wynikającymi z przepisów polskiego prawa bilansowego i podatkowego, a także wymogami sprawozdawczymi dla innych instytucji,

  • Sporządzanie sprawozdań GUS,

  • Ssparcie zespołu księgowego w bieżących pracach,

  • Ścisła współpraca z Głównym Księgowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, podatki, ekonomia i pokrewne),

  • Dobra znajomość przepisów prawa rachunkowego i podatkowego,

  • Doświadczenie i praktyczne umiejętności w zakresie obsługi ERP - System enova365 (znajomość innych systemów będzie dodatkowym atutem),

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym przede wszystkim MS Excel i MS Word,

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w księgowości (księgi handlowe) na podobnym stanowisku,

  • Nastawienie na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych,

  • Odpowiedzialność i umiejętność proaktywnego rozwiązywania problemów,

  • Samodzielność w działaniu, dokładność, rzetelność i dobra organizacja pracy,

  • Inicjatywa i odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań, projektów, wdrażaniu usprawnień,

  • Umiejętność dzielenia się posiadaną wiedzą,

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i międzykulturowe.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i współpracę w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzeni oraz premia roczna,

  • Możliwość korzystania z benefitu w postaci karty Multisport

  • Możliwość rozwoju i nauki w ramach doświadczonego zespołu księgowego,

  • Przyjazną atmosferę pracy, szacunek i zaufanie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Krakowskie Centrum Medyczne (grupa FutureMeds) ul. Kopernika 32, Kraków 31-501

FutureMeds

Futuremeds tworzy sieć nowoczesnych przychodni zajmujących się prowadzeniem badań klinicznych. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów a dzięki udostępnianiu im nowoczesnych leków jesteśmy w stanie odgrywać kluczową rolę w poprawie ich stanu zdrowia. Prowadzimy akcje obejmujące różne badania i konsultacje, dzięki czemu pacjenci mają łatwy dostęp do wczesnej diagnostyki. Pacjenci biorący udział w badaniach klinicznych zyskując szansę na skorzystanie z najnowocześniejszych leków oraz terapii.

Przewiń do profilu firmy