Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszą bazową usługą jest wsparcie klientów w pełnej obsłudze księgowej i kadrowej. Za cel nadrzędny Biuro Rachunkowe SUBSIDIUM  stawia bycie Partnerem w biznesie swoich Klientów, gdzie wsparcie rozpoczyna się od obsługi księgowej.
    Stawiamy na wiedzę i doświadczenie naszych pracowników tworząc najlepszą jakość usług księgowych i kadrowych .

    W raz z prężnym rozwojem poszukujemy najlepszych specjalistów na rynku na stanowisko:

    SAMODZIELNA KSIĘGOWA
    Work Place: małopolskie

    Oferujemy:

    • Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia - pełen etat,
    • Perspektywa długoterminowego zatrudnienia oraz rozwoju kariery wraz z rozwojem naszego Przedsiębiorstwa,
    • Praca w miłej atmosferze w młodym prężnie rozwijającym się zespole w pięknym biurze w dobrze skomunikowanym miejscu w Krakowie.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

    Jesteś naszym wymarzonym pracownikiem jeśli:

    • Masz min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w rachunkowości,
    • Masz min. 1-letnie doświadczenie zawodowe w biurze rachunkowym,
    • Posiadasz znajomości przepisów z zakresu podatków i rachunkowości, na poziomie umożliwiającym samodzielną realizację zadań określonych powyżej.
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu ENOVA
    • Dokładność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków,
    • Umiejętność wnioskowania i analizowania danych,
    • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy,
    • Samodzielność i inicjatywa.

    Zakres obowiązków:

    • Samodzielne prowadzenia ksiąg rachunkowych (pełnej księgowości) przedsiębiorstw zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi,
    • Samodzielnego prowadzenia rejestrów VAT przedsiębiorstw zgodnie ze stosownymi przepisami,
    • Przygotowanie księgowań, raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i  strat),
    • Czynnej współpracy z działem i Pracownikami Biura
    • Przygotowanie deklaracji dla GUS
    • Przygotowanie deklaracji VAT i CIT
    • Bieżąca kontrola należności i zobowiązań spółki
    • Księgowanie i rozliczanie dokumentów (faktury kosztowe, sprzedaży, wyciągi bankowe, kasa, listy płac),
    • Zapewnienie właściwej koordynacji procesów księgowych i podatkowych, prawidłowego przepływu informacji i dokumentów finansowych.

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Przesłane aplikacje po rozpatrzeniu zostaną zarchiwizowane w bazie CV firmy dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

    Wszystkie aplikacje powinny być opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych SUBSIDIUM sp.z o.o. ul. Szara nr 2 Kraków 30-820 , oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

    opis