Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa - Księga Handlowa

EURO CONSULTING sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

6 0009 000 brutto / mies.
  • Flory 9
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Flory 9

Warszawa

Opis stanowiska:

  • prowadzenie księgi handlowej
  • wyliczanie podatku  CIT, VAT oraz sporządzanie deklaracji podatkowych
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów
  • kontakt i współpraca z urzędami skarbowymi

Oczekujemy:

  • 3 letniego doświadczenia zawodowego w dziale księgowości
  • doświadczenia i wiedzy w zakresie sporządzania deklaracji podatkowych
  • dobrej znajomości programu księgowego  Optima ;
  • komunikatywności – praca w zespole i z Klientami;
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki;

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • wynagrodzenie i ofertę pracy adekwatną do zajmowanego stanowiska;
  • umowę o prace

Ogłoszenie archiwalne