Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna księgowa / księgowa

ECOJOB SPÓŁKA Z.O.O.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełnej księgowości firmy),

  • kontrola formalno-prawna, rachunkowa i merytoryczna dokumentów,

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi,

  • przygotowanie raportów okresowych, kwartalnych i rocznych (bilans, rachunek zysków i strat, inne na potrzeby Zarządu i instytucji zewnętrznych),

  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,

  • przeprowadzanie kontroli i rozliczeń kont rozrachunkowych,

  • uzgadnianie obrotów i sald,

  • rozliczanie podatku VAT i CIT oraz sporządzanie deklaracji podatkowych w zakresie tych podatków,

  • przygotowywanie dokumentów do kontroli skarbowych i innych instytucji państwowych,

  • sporządzanie deklaracji do US, GUS,

  • aktywne wsparcie w zakresie przygotowania rocznych sprawozdań finansowych według polskich standardów rachunkowości.

Nasze wymagania

  • praktyczna wiedza w zakresie rachunkowości, podatków oraz minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość programu Symfonia (mile widziane),

  • odpowiedzialność za powierzone zadania i terminową realizację,

  • dokładnością i rzetelnością w działaniu,

  • umiejętność adaptacji i szybkiego uczenia się,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • pracę w centrum Poznania.